Požičovňa náradia a strojov

Ak nepoužívate niektoré stroje pravidelne, no občas sú pre vašu prácu predsalen nevyhnutné, my vám ich požičiame. Nekupujte si profi sanačné frézy, požičajte si ich u nás! V prípade, že potrebujete vyčistiť koberec, naše tepovače KÄRCHER Puzzi 10/1 a Sprintus SE7 vám vieme prenajať na celý deň. Ponuku náradia a strojov v požičovni neustále rozširujeme. Momentálne si u nás môžete zapožičať sanačné frézy Protool a čistiacu techniku Kärcher i Sprintus, zoznam uvádzame nižšie.
Viac info: info@u-max.sk, 043 5309 359

KÄRCHER a SPRINTUS čistiaca technika na zapožičanie

Tepovač Kärcher Puzzi 10/1 - 20€/deň

Puzzi 10/1 s hubicou na čalúnenie a podlahovou hubicou sa hodí hlavne na hygienické a efektívne čistenie menších až stredných plôch. S nástrekovým tlakom 1 bar sa tento tepovač-extraktor postará o šetrné hĺbkové vyčistenie textilných plôch a hlavne pri čistení čalúnenia a kobercov podáva presvedčivé výsledky. Vďaka úzkej podlahovej hubice sa optimálne hodí na použitie v stiesnených priestoroch. A flexibilná sacia stierka umožňuje bez problémov vyčistiť aj plochy zastavané nábytkom. Tento stroj Kärcher Puzzi 10/1 je na nástrek a extrakciu vybavený hákom na kábel ako aj držiakom ručného nástroja a sacej trubice.


Tepovač Sprintus SE7 - 20€/deň

Čistiaci stroj Sprintus SE7 s účinným systémom čistenia kobercov s nástrekom vody a použitím čistiacej chémie, jeden sací motor, dýza podlahová a dýza na čalúnenie. Stroj má oddelené nádoby na čistú a špinavú vodu, rovnako sú samostatne vyberateľné. Nádoby na vodu sú navyše z dymového skla, čo zabezpečuje kontrolu nad stavom vody v nich. Tepovač Sprintus SE7 pracuje systémom kombinácie rýchleho a zároveň hĺbkového čistenia s jednoduchým narábaním. Rovnako aj prepínanie medzi nastrekovaním a nasávaním nie je vôbec náročné a tlačidlá sú umiestnené na rukoväti. So strojom sa vám bude pracovať jednoducho, rýchlo, dôkladne a efektívne zároveň.

!!!Počas sezón (vianočnej a veľkonočnej) je cena zapožičania tepovačov 25€/deň

Stroj na čistenie podlahy - ručne vedený podlahový automat Kärcher BR 40/10 - 50€/deň
Tento kompaktný umývací automat Kärcher BR 40/10 má flexibilné využitie. Nehlučné umývanie a vysávanie je možné v obidvoch smeroch. Disponuje sklápacím posuvným držadlom ako aj snímateľnými nádržami, ktoré sa dajú pomocou zaistenej rúčky bez námahy prepravovať. Kefy a odsávacie stierky stroja Kärcher BR 40/10 vymeníte bez náradia v priebehu niekoľkých sekúnd.

 

Teraz NOVINKA! - požičiavame aj AL-KO prevzdušňovač na trávnik - 30€/deň

Viac info: info@u-max.sk, 043 5309 359

pozicovna vertikultator


PROTOOL sanačné frézy

Tieto stroje vám bezpochyby zaručia prácu nenáročnú, rýchlu a hygienickú. Ľahko vyhladia podklady či pohľadový betón, zoškrabú starú omietku alebo odstránia lepidlo, farby i nátery. Na brúsenie tvrdých podkladov odporúčame model RGP 130. RGP 80 používame tiež na brúsenie stien, podláh a stropov. Stroje požičiavame aj s podlahovým vedením, vysávačom a všetkými potrebnými nástrojmi.

Cena požičania sanačných fréz je 40€/deň

Technické parametre PROTOOL sanačných fréz na zapožičanie

Servis

Protool RGP 80
Menovitý príkon: 1100 W
Otáčky: 2000-5900 min[-1]
Priemer nástroja: 80 mm
Závit vretena: 2 x M5
Prípojka pre odsávanie (priemer): 36 mm
Hmotnosť: 3,2 kg


Protool RGP 130
Menovitý príkon: 1600W/230V
Otáčky: 3000-7700 min[-1]
Priemer nástroja: 130mm
Hnací hriadeľ: M14/D25
Prípojka pre odsávanie (priemer): 36mm
Hmotnosť: 3,8 kg


Protool RGP 150
Menovitý príkon: 1600 W
Otáčky: 1000 - 2200 min[-1]
Priemer nástroja: 150 mm
Hnací hriadeľ: 14 mm / M8
Prípojka pre odsávanie (priemer): 36 mm
Hmotnosť: 5,5 Kg