U-MAX Zákaznícky klub

Premeňte svoje BODY na ZĽAVU z nákupu! Vyplácame do konca JÚNA!

U-MAX zákaznícky klub je vernostný program pre zákazníkov nakupujúcich v kamennej predajni a v online eshope U-MAXu. Cieľom programu je odmeňovať a zvýhodňovať pravidelných zákazníkov prostredníctvom rôznych výhod, špeciálnych akcií a cien na vybrané produkty.

ako člen nášho ZÁKAZNÍCKEHO KLUBU si môžete dva krát v roku vybrať všetky body, ktoré ste nazbierali za nákupy.

Máme dve obdobia na zber bodov:

1. od 1.12 do 31.5

2. od 1.6. do 30.12

A rovnako dva obdobia na vyplácanie nazbieraných bodov:

1. od 1.6. do 30.6.

2. od 1.12 do 31.12

Stačí sa na našej predjan pri každom nákupe preukázať svojou zákazníckou kartou - a automaticky sa vám na vaše konto pripíšu body za nákup. Kolegovia pri pokladni vás môžu informovať o hodnote nazbieraných bodov, resp. o výške zľavy, ktorú si môžete pri nákupe v čase vyplácania bodov uplatniť.

Zákazníkom, ktorí si neuplatnili body nazbierané za prvú polovicu roka v júni, body zrátame a môžu si tak uplatniť všetky body v decembri.
POZOR! Body nazbierané v jednom kalendárnom roku, nemožno preniesť do ďalšieho kalendárneho roka! Preto si nezabudnite uplatniť ZĽAVU včas, aby vám body neprepadli.

V prípad otázok ohľadom vášho bodového stavu alebo pravidiel sa informujte na našej predajni pri pokladni alebo na tel. čísle 043 53 09 359 alebo mailom marketing@u-max.sk.

umax zakaznicky klub

Ako sa stať členom U-MAX Klubu zákazníkov?

Stačí vypísať registračný formulár pri pokladni v predajni a po obdržaní zákazníckej karty si môžete automaticky uplatniť zľavu na nákup a čerpať ďalšie výhody členstva v klube.

Výhody U-MAX klubu zákazníkov:

1.      Šetrite s U-MAX kartou a využívajte exkluzívne akcie pre členov

Dlhodobo nízke ceny na vybrané produkty + pravidelné krátkodobé akcie s výraznými zľavami na značkové náradie  - to všetko len pre členov U-MAX Zákazníckeho klubu! Pravidelne pripravujeme exkluzívne akcie iba pre vás, kde sú ceny vybraných produktov výrazne nižšie.

Všetky produkty sú na našej predajni špeciálne označené a tak vám žiadna výhodná ponuka neujde!

2.      Zbierajte BODY a vymeňte ich za €urá!

Počas roka zbierate body za všetky vaše nákupy, stačí ak pri každej platbe predložíte U-MAX zákaznícku kartu. Po vyhodnotení sa dozviete výšku zľavy v €urách, ktorú si môžete uplatniť pri nákupe. O lehote na uplatnenie zľavy vás budeme vždy vopred informovať.

3.      Každý mesiac jeden majster vyhrá!

Stačí nakúpiť a výhra môže byť vaša! Každý nákup je zaradený do mesačnej súťaže - čím viac nakupujete, tým vyššia je vaša šanca na výhru.  Do elektronického zlosovania budú zaradené všetky bločky z registračnej pokladne.

4.      Info o aktuálnych zľavách a akciách viete ako prví!

O akciách na našej predajni, zľavnených produktoch ako aj novinkách v sortimente pravidelne informujeme najskôr členov U-MAX zákazníckeho klubu. Tak vám nič neujde a môžete si svoje nákupy dobre naplánovať a ušetriť!

5.      Neviete si rady? Obráťte sa na nás, my vám pomôžeme!

Členom U-MAX zákazníckeho klubu ponúkame individuálny prístup:

- vlastnú KONTAKTNÚ OSOBU – vyškoleného pracovníka, ktorý vie o náradí a strojoch takmer všetko, ochotne vám poradí a zodpovie všetky vaše otázky

- PRIAMU TELEFÓNNU LINKU pre rýchle a individuálne riešenia: 043 5309 359

- Profi pultíky určené pre všetkých majstrov, členov U-MAX Zákazníckeho klubu na osobné rokovania, počas ktorých je u nás samozrejmosťou aj šálka výbornej kávy.

6.      Objednaj a vyzdvihni!

Šetrite svoj čas, zavolajte nám a my vám tovar radi nachystáme. Potom si ho už len jednoducho prídete k nám vyzdvihnúť. Vždy nás poteší, keď pred telefonátom poznáte čo najpresnejší popis toho, čo by ste potrebovali. V mnohých prípadoch pomôže, ak nám vopred pošlete fotku.

7.      Dovoz až k Vám!

Tovar vám dovezieme kamkoľvek v rámci okresu Námestovo. Po vzájomnej dohode možno aj zadarmo :)

* Úplné znenie podmienok U-MAX klubu nájdete tu ...

umax zakaznicky klub

Chcete byť informovaný o najnovších akciách?

Vložením emailu zároveň prehlasujem, že mám viac ako 16 rokov, prípadne mám k tomuto kroku súhlas zákonného zástupcu.
 
 

Pokiaľ máte záujem zaregistrovať sa do U-MAX Zákazníckeho klubu, je potrebné urobiť tak na našej predajni v Námestove. Po vyplnení jednoduchého formulára so základnýmu údajmi obdržíte zákaznícku kartičku a môžte si okamžite užívať výhody klubu!

 


DECEMBROVÁ SÚŤAŽ pre členov Zákazníckeho klubu

V decembrových súťažiach stačí, ak nakúpite u nás v U-MAXe počas decmbra a preukážete sa zákaznickou kartou. Všetky nákupy pôjdu do zlosovania a troch zákazníkov odmeníme hdonotnými cenami. Prajeme veľa šťastia v súťaži!

sutaz zakaznicky klub umaxsutaz umax karcherautaz umax

 

Srdečne blahoželáme všetkým výhercom:

- pánovi Milanovi B. ,  ktorý vyhral v 1. adventnej súťaži. Prajeme, nech skrutkovač dobre slúži!

- pánovi Ľubomírovi M. ,  ktorý vyhral v 2. adventnej súťaži. Prajeme, nech umývač dobre slúži!

- pánoví Františkovi S., ktorý vyhral v 3. adventnej súťaži vysávač.