Novinky a recenzie

VIANOČNÝ LETÁK 2022

Ak aj vy patríte medzi tých, ktorí si nechtiac (alebo aj chtiac) nechávajú kúpu darčekov na poslednú chvíľu, máme pre vás tento "ťahák" v podobe vianočného letáka.
Nechajte si od nás poradiť a potešte seba alebo vašich blízkych - kutilov a profi majstrov novým náradím a gazdinky, manželky, mamky zas strmi z kategórie čistiacej techniky. Pozrite si leták TU.

MILWAUKEE TOUR 8.9.2022 v U-MAXe

Srdečne pozývame všetkých naších zákazníkov 8. septembra 2022 na Milwaukee Tour k nám do U-MAXu v Námestove. Špeciálne sady, darčeky, súťaž o náradie v hodnote 1000€ a oveľa viac ...
 

PRENÁJOM PREVZDUŠŇOVAČA TRÁVNIKA

Jar je tu a váš trávnik si zaslúži pravú jarnú kúru. Dodajte mu potrebné živiny, ktoré teraz potrebuje, hlavne vzduch. Vertikutácia je plytké prevzdušnenie vrchnej vrstvy trávnika. Na vertikutáciu používame špeciálny stroj, ktorý má vertikálne uložené, rotujúce hviezdice alebo nože rôzneho tvaru. Tie prerezávajú prízemnú vrstvu trávnika do hĺbky 10 – 15 mm.

Aký ohrievač je ten naj? Pozrite si naše POROVNANIE

MASTER je vodcom svetového trhu so zariadeniami na úpravu vzduchu. V našej ponuke máme niekoľko modelov MASTER ohrievačov vzduchu - elektriké, plynové, naftové. Majú široké uplatnenie, napríklad v priemyselových halách, na stavbách, farmách, v kanceláriách, ale aj v rodinných domoch. Sú to zariadenia s pokrokovým technickým riešením, modernou konštrukciou, jednoduchou obsluhou a tiež vysokou kvalitou, účinnosťou a spoľahlivosťou. Pozrite si naše porovnanie ohrievačov TU.

POROVNANIE: snežné frézy AL-KO - ktorú si vyberiete?

Keďže má najbližšie dni výdatne snežiť napríklad na Orave, Kysuciach, v okolí Tatier a v iných oblastiach na Slovensku, pripravili sme si pre vás porovnanie snežných fréz nemeckého výrobcu AL-KO. Všetky modely máme vystavené na predajni v Námestove.

V decembri dostanete od nás DARČEK ku každému nákupu! Pozrite si vianočný leták tu

Aj tieto Vianoce budú u nás v U-MAXe veľmi štedré! Počas celého decembra dostanete na predajni v Námestove hodnotný darček ku každému nákupu. Na posledný mesiac sme si pre vás pripravili skvelé ceny na vybrané produkty. Preto neváhajte a nakúpte lacnejšie na konci roka.

JESENNÁ AKCIA 2020

V našej jesennej akcii máme pre vás niekoľko typicky jesenných produktov za super ceny. Pripravte sa na zimu a potešte v záhrade jesennými prácami.

DEŇ MAJSTROV 11.9.2020 v U-MAXe - najvyššie zľavy v roku

Keďže sme zo všetkým určite známych dôvodov nemohli usporiadať našu tradičnú jarnú akciu, DEŇ MAJSTROV je tu teraz! Už v piatok 11. septembra 2020 sa pred U-MAXom budú sústreďovať stánky našich najväčších dodávateľov aby mohli Vám, našim zákazníkom, odprezentovať svoje novinky, náradie, produkty. Preto neváhajte, navštívte nás, zapojte sa do súťaže či tomboly a nakúpte výhodnejšie. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Novinka - kotúčová píla FESTOOL TKS 80

Predstavujeme vám novú FESTOOL pílu TKS 80 s jedinečnou funkciou SawStop. Od 1.7. začíname s predajom píly a prijímame objednávky. Pílu vám u nás na predajni v Námestove predvedieme vo štvrtok 16.7.2020. Priďte sa presvedčiť o fantastických vlastnostiach tejto novinky naživo. Tešíme sa na vašu návštevu.

FESTOOL SÚŤAŽ - vyhrajte na našom Facebooku

 

Vedeli ste, že u nás v U-MAXe v Námestove je jedno z najväčších FESTOOL centier na Slovensku? V spolupráci s FESTOOL sme sa rozhodli usporiadať súťaž, tak neváhajte, zapojte sa a vyhrajte prekvapenie od FESTOOL. Viac informácií TU.

 

Ďaľšia strana