Novinky a recenzie

VIANOČNÝ LETÁK 2023

Pripravili sme si pre našich zákazníkov niekoľko tipov na vianočné darčeky. Vybrali sme náradie z každej značky (MILWAUKEE, DEWALT, MAKITA) a znížili cenu tak, aby ste ušetrili. Veríme, že sa inšpirujete a v našom výbere si nájde niečo každý majster. Celú ponuku si môžte pozrieť na našej predajni v Námestove a vianočný leták TU.

MILWAUKEE raňajky a ukážka noviniek

Novinky v našej ponuke - Milwaukee osobné ochranné pracovné prostriedky - vám predstavíme už  v stredu 22. novembra 2023 v našej predajni U-MAX v Námestove. Pozvali sme si profíkov priamo z Milwaukee a naskladnili ich špičkové produkty. Pridajte sa k Milwaukee fans a nezmeškajte túto jedinečnú akciu! Začíname raňajkami o 8:00 hod.

FESTOOL jesenná AKCIA

Pozrite sa do nášho jesenného FESTOOL letáka na produkty, ktoré sú aktuálne v akcii. Ceny platia do 31.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Vyhrajte VIP zážitok s tímom McLaren F1 v ABU DHABI s DEWALTOM!

Jedinečná šanca vyhrať VIP zážitok s tímom McLaren F1 v ABU DHABI alebo jeden z 30 kusov náradia DEWALT! Ako na to?

Ako sa starať o trávnik na jeseň?

Jeseň je tu a váš trávnik si zaslúži tu správnu jesennú kúru - prerezanie a prevzdušnenie. Dodajte mu to, čo teraz potrebuje a on sa vám na jar odmení. V článku sa dočítate pri akej teplote tráva prestáva rásť a tiež ako predchádzať snežnej plesni. Cieľom jesennej vertikutácie je zabezpečiť miesto pre trávnik a umožniť tak zásobovanie koreňov trávy vzduchom, vodou a živinami.

Traktorové kosačky máme SKLADOM

Tento rok máme širokú ponuku traktorových kosačiek. Vsadili sme na kvalitné značky - nemecké AL-KO a švédsku Husqvarnu. Pozrite si našu aktuálnu ponuku, všetky máme SKLADOM!
 
 

LACIHO BOHATÁ TOMBOLA

Podmienky sú jednoduché, stačí u nás nakúpiť 4. a 5. mája počas U-MAX FESTU a kópiu bločka s vašim menom a kontaktom vhodiť do žrebovacieho osudia. Prajeme veľa šťastia!

NOVINKA od FESTOOL - Cenový strop nákladov za opravy

Ako zmluvný predajca FESTOOL by sme vás radi informovali o novinke, ktorú od mája 2023 FESTOOL zavádza do praxe pre svojich zákazníkov. Viac info v článku.

U-MAX FEST LETÁK

Pozrite sa čo všetko vás na našom festivale čaká!

U-MAX FEST SÚŤAŽE - zapojte sa a vyhrajte hodnotné ceny!

Keďže sa blíži náš U-MAX FEST pripravili sme si pre vás súťaže o hodnotné ceny - skrutkovač STANLEY, kosačku AL-KO a pílu HUSQVARNA! Po otvorení článku viac info k súťažiam.

Ďaľšia strana