Novinky a recenzie

FESTOOL AKCIA - sady náradia a akumulátor ZDARMA!

Milí zákazníci, pripravili sme si pre vás super akciu s FESTOOL aj u nás na našej predajni. Všetky podrobnejšie info čítajte tu v tomto článku k akcii. 

Otváracie hodiny počas sviatkov

Ak by vám niečo zachýbalo, sme tu pre vás medzi sviatkami. 

VIANOČNÝ LETÁK 2023

Pripravili sme si pre našich zákazníkov niekoľko tipov na vianočné darčeky. Vybrali sme náradie z každej značky (MILWAUKEE, DEWALT, MAKITA) a znížili cenu tak, aby ste ušetrili. Veríme, že sa inšpirujete a v našom výbere si nájde niečo každý majster. Celú ponuku si môžte pozrieť na našej predajni v Námestove a vianočný leták TU.

MILWAUKEE raňajky a ukážka noviniek

Novinky v našej ponuke - Milwaukee osobné ochranné pracovné prostriedky - vám predstavíme už  v stredu 22. novembra 2023 v našej predajni U-MAX v Námestove. Pozvali sme si profíkov priamo z Milwaukee a naskladnili ich špičkové produkty. Pridajte sa k Milwaukee fans a nezmeškajte túto jedinečnú akciu! Začíname raňajkami o 8:00 hod.

FESTOOL jesenná AKCIA

Pozrite sa do nášho jesenného FESTOOL letáka na produkty, ktoré sú aktuálne v akcii. Ceny platia do 31.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Vyhrajte VIP zážitok s tímom McLaren F1 v ABU DHABI s DEWALTOM!

Jedinečná šanca vyhrať VIP zážitok s tímom McLaren F1 v ABU DHABI alebo jeden z 30 kusov náradia DEWALT! Ako na to?

Ako sa starať o trávnik na jeseň?

Jeseň je tu a váš trávnik si zaslúži tu správnu jesennú kúru - prerezanie a prevzdušnenie. Dodajte mu to, čo teraz potrebuje a on sa vám na jar odmení. V článku sa dočítate pri akej teplote tráva prestáva rásť a tiež ako predchádzať snežnej plesni. Cieľom jesennej vertikutácie je zabezpečiť miesto pre trávnik a umožniť tak zásobovanie koreňov trávy vzduchom, vodou a živinami.

Traktorové kosačky máme SKLADOM

Tento rok máme širokú ponuku traktorových kosačiek. Vsadili sme na kvalitné značky - nemecké AL-KO a švédsku Husqvarnu. Pozrite si našu aktuálnu ponuku, všetky máme SKLADOM!
 
 

LACIHO BOHATÁ TOMBOLA

Podmienky sú jednoduché, stačí u nás nakúpiť 4. a 5. mája počas U-MAX FESTU a kópiu bločka s vašim menom a kontaktom vhodiť do žrebovacieho osudia. Prajeme veľa šťastia!

NOVINKA od FESTOOL - Cenový strop nákladov za opravy

Ako zmluvný predajca FESTOOL by sme vás radi informovali o novinke, ktorú od mája 2023 FESTOOL zavádza do praxe pre svojich zákazníkov. Viac info v článku.

Ďaľšia strana