Novinky a recenzie

INVENTÚRA 10.-12.3.2021

Chceme Vás informovať, že v dňoch 10.-12.03.2021 (streda - piatok) bude u nás prebiehať inventúra skladových zásob, v dôsledku čoho nebude tieto dni naše výdajné okienko v Námestove otvorené a rovnako nebudeme odosielať tovar objednaný v našom eshope. Výdajné okienko bude opäť otvorené a odosielanie zásielok obnovené v plnom rozsahu v pondelok 15.03.2021.

Ďakujeme za pochopenie, umax.sk

Aký ohrievač je ten naj? Pozrite si naše POROVNANIE

MASTER je vodcom svetového trhu so zariadeniami na úpravu vzduchu. V našej ponuke máme niekoľko modelov MASTER ohrievačov vzduchu - elektriké, plynové, naftové. Majú široké uplatnenie, napríklad v priemyselových halách, na stavbách, farmách, v kanceláriách, ale aj v rodinných domoch. Sú to zariadenia s pokrokovým technickým riešením, modernou konštrukciou, jednoduchou obsluhou a tiež vysokou kvalitou, účinnosťou a spoľahlivosťou. Pozrite si naše porovnanie ohrievačov TU.

POROVNANIE: snežné frézy AL-KO - ktorú si vyberiete?

Keďže má najbližšie dni výdatne snežiť napríklad na Orave, Kysuciach, v okolí Tatier a v iných oblastiach na Slovensku, pripravili sme si pre vás porovnanie snežných fréz nemeckého výrobcu AL-KO. Všetky modely máme vystavené na predajni v Námestove.

OTVÁRACIE HODINY A VÝDAJ TOVARU POČAS LOCKDOWNU

Náš eshop funguje aj počas lockdownu a tovar vydávame v exteriéri. Je však nutné vytvoriť si objednávku vopred.

 

V decembri dostanete od nás DARČEK ku každému nákupu! Pozrite si vianočný leták tu

Aj tieto Vianoce budú u nás v U-MAXe veľmi štedré! Počas celého decembra dostanete na predajni v Námestove hodnotný darček ku každému nákupu. Na posledný mesiac sme si pre vás pripravili skvelé ceny na vybrané produkty. Preto neváhajte a nakúpte lacnejšie na konci roka.

JESENNÁ AKCIA 2020

V našej jesennej akcii máme pre vás niekoľko typicky jesenných produktov za super ceny. Pripravte sa na zimu a potešte v záhrade jesennými prácami.

DEŇ MAJSTROV 11.9.2020 v U-MAXe - najvyššie zľavy v roku

Keďže sme zo všetkým určite známych dôvodov nemohli usporiadať našu tradičnú jarnú akciu, DEŇ MAJSTROV je tu teraz! Už v piatok 11. septembra 2020 sa pred U-MAXom budú sústreďovať stánky našich najväčších dodávateľov aby mohli Vám, našim zákazníkom, odprezentovať svoje novinky, náradie, produkty. Preto neváhajte, navštívte nás, zapojte sa do súťaže či tomboly a nakúpte výhodnejšie. Tešíme sa na Vašu návštevu.

HĽADÁME KOLEGU

Ak vieš aký je rozdiel medzi vrutom a skrutkou, máš príjemné vystupovanie, si komunikatívny, lojálny, schopný majstrovsky dobre predávať, dokážeš pracovať sám a zároveň vieš fungovať v tíme, rád sa učíš nové veci a dá sa na teba spoľahnúť, si pre nás ten pravý! Viac info TU.

Novinka - kotúčová píla FESTOOL TKS 80

Predstavujeme vám novú FESTOOL pílu TKS 80 s jedinečnou funkciou SawStop. Od 1.7. začíname s predajom píly a prijímame objednávky. Pílu vám u nás na predajni v Námestove predvedieme vo štvrtok 16.7.2020. Priďte sa presvedčiť o fantastických vlastnostiach tejto novinky naživo. Tešíme sa na vašu návštevu.

FESTOOL SÚŤAŽ - vyhrajte na našom Facebooku

 

Vedeli ste, že u nás v U-MAXe v Námestove je jedno z najväčších FESTOOL centier na Slovensku? V spolupráci s FESTOOL sme sa rozhodli usporiadať súťaž, tak neváhajte, zapojte sa a vyhrajte prekvapenie od FESTOOL. Viac informácií TU.

 

Najširšia ponuka AL-KO kosačiek na Orave - pozrite si náš leták

Jarná sezóna je tu! Naskladnili sme pre našich zákazníkov široký sortiment AL-KO produktov. Príďte sa presvedčiť a vybrať si pre seba tú pravú kosačku - elektrickú, benzínovú, robotickú, baterkovú... Dokonca máme na výber aj z  traktorových kosačiek, môžte si ich pozrieť priamo u nás, 3 máme pre vás vystavené na predajni. Viac info tu.

PRENÁJOM PREVZDUŠŇOVAČA TRÁVNIKA

Jar je tu a váš trávnik si zaslúži pravú jarnú kúru. Dodajte mu potrebné živiny, ktoré teraz potrebuje, hlavne vzduch. Vertikutácia je plytké prevzdušnenie vrchnej vrstvy trávnika. Na vertikutáciu používame špeciálny stroj, ktorý má vertikálne uložené, rotujúce hviezdice alebo nože rôzneho tvaru. Tie prerezávajú prízemnú vrstvu trávnika do hĺbky 10 – 15 mm.

PREDAJŇA OTVORENÁ

Na základe rozhodnutia ÚKŠ SR sme našu predajňu v pondelok 30.3. otvorili. Prosíme zákazníkov aby sa riadili pokynmi, ktoré máme na dverách pri vstupe do predajne. Ďakujeme za pochopenie.

PREDAJŇA ZATVORENÁ do odvolania

Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu bude od soboty 14.3. až do odvolania naša predajňa v Námestove ZATVORENÁ.V súrnych prípadoch nás prosím kontaktujte na naše mobilné čísla alebo nakupujte na našom eshope www.umax.sk

INVENTÚRA 18. a 19.2.

V utorok 18. a v stredu 19. februára máme v predajni v Námestove inventúru. Nakúpite u nás znova vo ŠTVRTOK. Tešíme sa na vás.

ZDIEĽAJ A VYHRAJ AKU SKRUTKOVAČ NA FACEBOOKU

Ktorú značku náradia máte radšej? Makita alebo Milwaukee? Pridajte komentár na našom Facebooku a vyhrajte aku skrutkovač Milwaukee M12BDD. Viac informácii tu.

Otváracie hodiny počas vianočných sviatkov

Predĺžili sme otváracie hodiny počas posledných dní pred Vianocami aby ste stihli v pokoji nakúpiť. Vo štvrtok, v piatok a v pondelok budeme mať otvorené až do 17.00 a v sobotu do 14.00. Prajeme príjemné nakupovanie a veríme, že našu predĺženú otváraciu dobu v prípade potreby využijete.

Akcia DECEMBER - pozrite si náš leták a ušetrite!

Počas posledného mesiaca sme si pre vás pripravili skvelé ceny na vybrané produkty. Preto neváhajte a nakúpte lacnejšie na konci roka. Cely leták si môžtete pozrieť tu.

Rozdávame hodnotné DARČEKY ku každému nákupu

Tieto Vianoce sú u nás v U-MAXe veľmi štedré! Počas celého decembra dostanete na predajni v Námestove hodnotný darček ku každému nákupu. Tešíme sa na vašu návštevu.

OSMO prírodné nátery na báze oleja

OSMO NÁTERY sú kvalitné nátery na báze prírodných olejov a voskov. Chránia drevo zvnútra a zvonku. Náter prenikne do dreva a zároveň vytvorí na povrchu ochranný film z vosku s otvorenými pórmi. Pozrite sa, ktoré produkty patria maedzi najpredávanejšie a aké ďalšie výhody ich pouzžívaním vaše drevo získa.

Teraz FESTOOL BATERKA ZDARMA!

Začnite teraz s 18V systémom a zaistite si akumulátor 5,2 Ah AIRSTREAM zadarmo!

Kúpte náradie FESTOOL a ušetrite až 100€!

Ako na to? Jednoducho! Už ste počuli o akcii FESTOOL CASHBACK? Ak nie, prečítajte si viac info tu.

Akcia platí od 1. júla 2019 do 31. augusta 2019

MILWAUKEE ZĽAVA -15% KEĎ HRAJÚ NAŠI!

Aj U-MAX fandí hokeju! A to v podobe 15%tnej zľavy na nákup náradia MILWAUKEE v dňoch kedy majú naši hokejisti zápas. Tak neváhajte a fandite s nami aj vy!

VYHRAJ DEWALT na akcii DEŇ MAJSTROV už 18.4.

Zapojte sa do súťaže v DEWALT stánku alebo nákupom DEWALT strojov do tomboly a vyhrajte stoje DEWALT!

Tešíme sa na vás!

DEŇ MAJSTROV štvrtok 18. apríla

Už tradičný festival náradia, ktorý každý rok pripravujeme pre našich zákazníkov sa bude konať vo štvrtok 18. apríla v areáli pred našou predajňou v Námestove, srdečne vás pozývame!

Náš vianočný leták je tu! Už ste ho videli?

V decembri sme si pre vás pripravili niekoľko produktov za super ceny. Nakúpte teraz a ušetrite! Veríme, že vás potešia pomocníci pre každú gazniku pri vianočnom upratovaní, vyhrievané bundy Milwaukee a ohrievače Master, s ktorými vám v zime zaručene zima nebude, asistenti pri odhrabávaní snehu a samozrejme už tradične množstvo náradia čo sa zíde každému majstrovi do dielne. Nech sa páči, pozrite sa TU. 

Tešíme sa na Vašu návštevu.

OTVORENIE zrekonštruovanej predajne už 19.10.

Vážení zákazníci, ako iste viete, naša predajňa prebehla rekonštrukciou, ktorej cieľom bol urobiť Vaše nakupovanie pohodlnejšie a rýchlejšie. Tiež sme sa snažili sprehľadniť produkty v predajni, aby ste sa ľahko orientovali. Na 19.10. sme si pri pre Vás pripravili špeciáln akcie, zľavy a predvádzačky nardia DEWALT a MILWAUKEE. Budeme radi, ak k nám zavítate a spolu otvoríme našu zrekonštruovanú predajňu. 

REKONŠTRUKCIA PREDAJNE

Vážení zákazníci, momentálne pre vás pripravujeme REKONŠTRUKCIU predajne. Ospravedlňte prosím prípadný nekomfort pri nakupovaní počas týchto dní. Ďakujeme za trpezlivosť.

FESTOOL ROAD SHOW už 19.9.2018

Pozývame vás na FESTOOL ROAD SHOW, ktorá sa uskutoční už v stredu 19.9. 2018 v našej predajni v Námestove. Vyskúšajte. Zažite. Buďte pri tom.

AKCIA: Tie správne góly do vašej dielne

Aktuálne máme v akcii niekoľko strojov, ktoré sa vám určite do vašej dielne hodia. Skórujte a nakupujte so zľavou! Všetky produkty si môžete pozrieť tu.

Vyhrajte uhlovú brúsku DEWALT

Už tento piatok a sobotu 18. a 19. mája môžete na našej pripravovanej akcii FESTIVAL NÁRADIA vyhrať skvelé ceny od DEWALT.

Príďte, nakúpte DEWALT a vyhrajte DEWALT.

Podrobné podmienky zverejníme v piatok 18.5.

FESTIVAL NÁRADIA už v piatok a sobotu 18. a 19.5.

Srdečne vás pozývame k nám do U-MAXu na FESTIVAL NÁRADIA už v piatok a sobotu 18. a 19. mája do areálu pred našu predajňu. Počas tradičných prezentačných dní sme pripravili predvádzanie noviniek našich dodávateľov, predvádzanie náradia a strojov, ukážku AL-KO robotickej kosačky, Makita fúrika na baterky, Wolfcraft pracovného stola a mnohé ďalšie. Nebudú chýbať zľavy, tombola, súťaže o hodnotné ceny a hlavná výhra 15% zľava ku každému nákupu v roku 2018!

JARNÁ AKCIA 2018

Pripravili sme si pre vás jarnú akciu plnú zliav. Pozrite si všetky produkty TU a nakúpte za výhodnejšie.

Novinka FESTOOL DOMINO SYSTÉM - pozývame na Tréningový deň 17.4.

Perfektný spoj. Teraz ešte všestrannejší. Nové korpusové a nábytkové spojky pre kolíkovacie frézy DOMINO DF 500. Príďte k nám do predajne v Námestove na TRÉNINGOVÝ DEŇ  už 17.4.  a zoznámte sa s touto fantastickou FESTOOL novinkou.

FESTOOL: „Dobré nie je pre nás nikdy dosť dobré“.

Ak by sme mali charakterizovať FESTOOL, jednu zo značiek náradia, ktorú ponúkame našim zákazníkom, najvýstižnejšie by bolo slovné spojenie NÁROČNÝ. Ako aj sám FESTOOL prezentuje – „Dobré nie je pre nás nikdy dosť dobré“.

Máme pre vás DARČEK KU KAŽDÉMU NÁKUPU celý december!

V decembri sme si pre vás pripravili nielen fantastické zľavy na vybrané tovary ale ešte aj niečo viac!

Len u nás si môžete až do Vianoc vybrať hodnotný darček ku každému nákupu nad 19€. Priravili sme si široký výber darčekov so snahou potešiť každého zákazníka. Takže v decembri radi obdarujeme nielen majstrov, remeselníkov a domácich kutilov, ale aj gazdinky, mamky či manželky. Celú ponuku si pozrite TU.

AKCIA OKTÓBER - S NAMI S ÚSMEVOM

Aj v októbri sme si pre vás pripravili vybrané produkty za AKCIOVÉ ceny, aby ste vašu záhradu pripravili na zimu tak ako treba a s úsmevom. Navyše by sme vám radi predstavili NOVINKU tejto jesene - fantastické náradie RYOBI. Ponúkame ho za uvádzacie ceny len v októbri, tak čo, vyskúšate?

JESENNÁ AKCIA

Pozrite sa, čo sme si pre vás na jeseň pripravili a nakúpte teraz za výhodné ceny! Všetky produkty v zľave nájdete tu.

FESTOOL ROAD SHOW 2017

Vyskúšajte. Zažite. Buďte pri tom.
Srdečne vás pozývame na FESTOOL ROAD SHOW 2017, ktorá sa u nás v U-MAXe v Námestove uskutoční 26. septembra 2017.

VÝPREDAJ ZÁHRADA

Letný výpredaj je u nás vo veľkom prúde, tak neváhajte a nakúpte všetko do Vašej záhrady teraz za nižšie ceny!

MILWAUKEE DAY v MARTINE už tento ŠTVRTOK!

Pozývame Vás na MILWAUKEE DAY v U-MAXe, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 8. júna od 8.00 do 17.00 hod. v našej predajni v MARTINE. Neváhajte, príďte, vyskúšajte si nové náradie a nakúpte so zľavou! Navyše máme pre Vás pripravený aj DARČEK k nákupu.

Najlepšie ceny v roku sú tu! DEWALT DAY už v UTOROK 30.5.!

Pozývame Vás na DEWALT DAY v U-MAXe, ktorý sa uskutoční v utorok 30.mája od 8.00 do 16.00 hod. Fantastické ceny, hodnotná tombola a  zľavy nielen na náradie DEWALT ale aj na iné tovary. Napríklad aj 10% zľava na nátery REMMERS! Všetkých gurmánov zas poteší FISSLER ochutnávka jedál pripravovaných profi kuchárom.

MILWAUKEE DAY V MARTINE už v piatok 14.10.!

Pozývame Vás na MILWAUKEE DAY v U-MAXe, ktorý sa uskutoční v piatok 14.októbra od 8.00 do 17.00 hod. v našej predajni v MARTINE. MILWAUKEE tak u nás v U-MAXe predstaví jedinečné na svete prvé 18V kg kladivo SDS MAX a tiež nové vyhrievané oblečenie.

Pozývame na DEWALT DAY už 6.10.!

Pozývame Vás na DEWALT DAY v U-MAXe, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 6.októbra od 8.00 do 16.00 hod. Fantastické ceny, jedinečné novinky a 13% zľava na nákup náradia DEWALT! 

U-MAX Prezentaťný deň 7.10

V piatok 7. októbra organizujeme pre našich verných i nových zákazníkov U-MAX Prezentačný deň! Príďte, nakúpte za skvelé ceny alebo si nechajte vytepovať a umyť auto!

AKTUÁLNY LETÁK

Predstavujeme vám náš aktuálny leták! Príďte a nakúpte so super zľavami až do konca októbra!

Veľký výpredaj do 31.8.!

Nakúpte výhodnejšie v našom výpredaji len do konca augusta! Pozrite si všetky produkty v akcii tu.

U-MAX - Praktická krhla FISKARS Ergo Can

Ak ste už vo svojej záhrade vystriedali niekoľko krhiel a stále nie ste úplne spokojný s tou poslednou, vyskúšajte 10 litrovú FISKARS Ergo Can - dizajnová krhlu fínskej značky z odolného plastu, s polohovateľnou rukoväťou a otočnou výlevkou pre dve možnosti polievania! Určite nebudete ľutovať a krhlu už nevymeníte za žiadnu inú!

Prezentačné dni 2016 v U-MAXE

Srdečne vás pozývame na Prezentačné dni U-MAXu 2016, ktoré sa uskutočnia v piatok 27. a v sobotu 28. mája v areáli pri našej predajni v Námestove. Pri príležitosti 20. výročia existencie našej spoločnosti sme pripravili fantastické ceny na vybrané produkty, veľké zľavy, darčeky k nákupom i súťaže. 

Akciové týždne marec-apríl 2016

Počas akciových týždňov u nás nakúpite náradie a ďalšie vybrané produkty za zvýhodnené ceny! Tak neváhajte, navštívte nás a ušetríte! Ponuka platí len do 9.4.2016.

LACNEJŠIE AKO NA INTERNETE!

Nakúpte teraz super produkty - uhlovú brúsku MAKITA GA5030 a aku skrutkovač BOSCH GSR 1440 - za výnimočné ceny! Ponuka platí v našej kamennej predajni v MARTINE na Kollárovej ulici 55 do piatku 19.2.!

Otvárame novú predajňu v MARTINE!

Od 16.októbra nájdete U-MAX aj v Martine! Zákazníkom ponúkneme veľkú časť nášho námestovského sortimentu - elektronáradie a príslušenstvo, ručné náradie, kompresory, čistiacu techniku, spojovací materiál, pracovné oblečenie a ochranné prostriedky. 

Stretnite Pata a Mata v Martine!

Srdečne pozývame všetky deti a rodičov na stretnutie s Patom a Matom, ktorí prídu na otvorenie našej novej predajne do Martina. Už v piatok 16. a v sobotu 17. októbra v Smíchove sa môžete tešiť na ich malú kutilskú šou. Radi sa s Vami aj odfotia na pamiatku, preto si nezabudnite svoje foťáky a smartfony :)

Najlepšia akcia roka DEWALT DAY - najnižšie ceny len 15. a 16. júna

Už tradične, ako každý rok, tak aj tento sme si pre našich zákazníkov pripravili špeciálne Prezentačné dni, ktoré budú prebiehať v areáli pred našou predajňou v pondelok 15. a v utorok 16. júna od 9. do 16. hod.

Školení technici vám predvedú náradie DeWALT, FESTOOL a vysokotlakové čističe LAVOR a KARCHER. Využite možnosť vyskúšať si stroje a poradiť sa s odborníkmi.
Môžete sa tešiť na skvelú zábavu, bohatú tombolu a zaujímavé súťaže. Počas týchto dvoch dní tak rozdáme darčeky a ceny v hodnote viac ako 1300€.

Neváhajte, príďte a nakúpte náradie, kosačky a vysokotlakové čističe za bezkonkurenčné ceny, za menej ako na heureka.sk! Kompletnú ponuku akciového tovaru zverejníme vo štvrtok 11. júna na www.u-max.sk.

Akcia trvá len 2 dni, tak nepremeškajte svoju šancu!

 

Jarná akcia 2015

Tu si môžete pozrieť letáky našej jarnej akcie 2015.

Akciové týždne - október 2014

V októbri sme si pre vás pripravili niekoľko produktov za výnimočné ceny. Akcia platí do vypredania zásob, najdlhšie do 1.11.

Vylepšené bezuhlíkové MILWAUKEE FUEL náradie prekonáva všetkých konkurentov

Robte viac s menším úsilím vďaka vylepšenému náradiu bezuhlíkovej rady náradia FUEL. V porovnaní s predchádzajúcou technológiou akumulátora MILWAUKEE ponúka nová rada až 10x dlhšiu životnosť motora, 2x viac sily, 2x dlhšiu dobu prevádzky. Pozrite si VIDEO.

Blíži sa jeseň, padajú ceny!

Na začiatok jesennej sezóny ponúkame zákazníkom výrazné zľavy na vybrané produkty. Pozrite si našu ponuku podrobnejšie a nakúpte za skvelé ceny. Akcia platí do 30.9.

Magnetický držiak na mop Magic Click s patentovanou funkciou vzpriamenej polohy

Predstavujeme vám úplnú novinku na slovenskom trhu od nemeckého výrobcu čistiacej techniky SPRINTUS, ktorú dovážame na Slovensko už od minulého roka. Skladací magnetický držiak na mop s patentovanou funkciou vzpriamenej polohy. K držiaku odporúčame zakúpiť si hliníkovú rúčku a niektorý z bavlnených alebo mikrovláknových mopov. Výhodou je to, že ho môžete kdekoľvek položiť respektíve postaviť, neopierať o stenu a bude stáť sám.

Júlové zľavy v U-MAXe

Počas leta sme si pre vás pripravili skvelé zľavy na niekoľko produktov, hlavne tie sezónne. Neváhajte a nakúpte so zľavou náradie do záhrady, záhradný nábytok či grily!

U-MAX na festivale DEŇ PRE VŠETKÝCH 2014

Už tretí ročník festivalu DEŇ PRE VŠETKÝCH sa bude konať túto sobotu v Námestove. Okrem množstva koncertov a bohatého sprievodného programu sa môžete tešiť aj na U-MAX rezbársky workshop, Pata a Mata a špeciálne zĺavové kupóny.

Akciové týždne máj-jún 2014

Pozrite si našu ponuku a ušetrite desiatky eur! Kvalitné náradie Makita a Bosch, pracovné rukavice, kufríky na náradie a mnoho ďalších produktov si teraz počas Akciových týždňov môžete zakúpiť za skvelé ceny!

LAVOR GBP 20 - mokro suchý výsávač a tepovač v jednom!

Ak máte v domácnosti nielen koberce, ale aj podlahy a hľadáte ideálny stoj na ich čistenie Lavor GBP 20 je tou správnou voľbou! Za vynikajúcu ceno získate LAVOR GBP 20 čistič tvrdých podláh a kobercov - teda vysávač na suché a mokré vysávanie a tepovač čaluneného nábytku a kobercov v jednom!

Kúpte si podlahový umývací automat LAVOR SPRINTER!

Lavor Sprinter je podlahový umývací automat ideálny pre umývanie rozlohou malých plôch. Neváhajte a kontaktujte nás, radi vám stroj predvedieme!

PAT a MAT na návšteve u nás!

V pondelok 14.4. a utorok 15.4.
k nám do U-MAXu a do nášho mesta zavítali najobľúbenejší "majstri" PAT a MAT. Nielen deti, ale aj naši zákazníci si s nimi užili veľa zábavy.FOTOGRAFIE nájdete TU.

TOP ponuka NAJLEPŠIE ZĽAVY ROKA - len 14. a 15. apríla 2014

Pri príležitosti otvorenia našej vynovenej predajne sme si na pondelok 14. a utorok 15. apríla pre našich zákazníkov pripravili niekoľko prekvapení.Pozrite sa, ktoré produkty si môžete zakúpiť s výraznými ZĽAVAMI!

TOP ponuka pre stolárov - len 14. a 15. apríla 2014

Na pondelok 14. a utorok 15. apríla sme pre našich zákazníkov stolárov vybrali TOP produkty, ktoré si môžete počas týchto dní zakúpiť za výnimočné ceny - lepidlá RAKOLL, zásuvkové výsuvy, Multiomega lišty a ďalšie!

Veľké porovnanie podlahových umývacích automatov - Kärcher, Numatic, Eureka, Lavor

Vlastníte obchod, niekoľko kancelárií, výrobnú halu či inú prevádzku? Ak áno, ideálnym spôsobom ako ich udržiavať čisté, sú podlahové umývacie automaty. Pozrite si veľké porovnanie strojov a vyberte si ten pravý s pomocou rád a odporúčaní od nášho školeného personálu!

Ako sa správne starať o trávnik? Frézujte a prevzdušňujte jedným strojom

Vedeli ste, že popri pravidelnom mulčovaní by mali byť trávnaté plochy vždy na jar a na jeseň frézované, aby sa k nim dostal vzduch a „mohli dýchať“? Pozrite si náš záhradný kalendár pre zdravý trávnik, aby ste vedeli ako sa starať o vašu zelenú plochu počas roka.

Prenášajte bez námahy vďaka záhradnému vozíku Hecht

Do marcevého čísla časopisu Záhradkár zaradila redakcia do jednej z rubrík záhradné vozíky HECHT z našej ponuky. Záhradný vozík bude skvelým pomocníkom pri jarnom upratovaní, preto neváhajte a zaobstarajte si ho už teraz! Vyberte si z troch praktických vozíkov v našej ponuke.

Náradie MAKITA - akciová ponuka január-marec

Vybrané náradie Makita si môžete zakúpiť za výhodnejšie ceny v prvých troch mesiacoch roka 2014. Kliknite tu a pozrite si kompletnú ponuku.

Vysávač Henry vám ušetrí až 50% energie!

Predstavujeme vám novinku v našom sortimente - vysávače na suché vysávanie Henry, Hatty a Harry! Prišli k nám až z Anglicka a sú pripravené uľahčiť a spríjemniť vám vysávanie či už doma v domácnosti, alebo aj v hoteloch, kanceláriách a iných prevádzkach keďže ide o vysávače rady PROFI. Prečítajte si viac o tom, ako šetria energiu tu!

Kúpte si umývací automat Numatic TT1840 a získajte profesionálny vysávač ZDARMA!

Numatic TT1840 je podlahový umývací automat ideálny pre umývanie malých plôch do veľkosti cca 700m2. teraz si ho môžete zakúpiť v špeciálnej ponuke kedy dostanete profesionálny vysávač Henry HVR 200A ZADARMO! Neváhajte a kontaktujte nás, radi vám stroj predvedieme!

Kúpte si umývací automat Numatic TT4045 a získajte profesionálny vysávač ZDARMA!

Numatic TT4045 je podlahový umývací automat ideálny pre umývanie stredne veľkých plôch. Teraz si ho môžete zakúpiť v špeciálnej ponuke kedy dostanete profesionálny vysávač Henry HVR 200A ZADARMO! Neváhajte a kontaktujte nás, radi vám stroj predvedieme!

Vysávač na popol LAVOR RIU - pozite si VIDEO!

Vysávač na popol LAVOR RIU ocenia tí, ktorí hľadajú šikovný malý spratný ale zato užitočný vysávač na popol na vymetanie nečistôt z pecí, krbov, kachlí či grilov. Pozrite si ho vo VIDEU!

Otváracie hodiny počas vianočných sviatkov

Pozrite sa ako budeme mať otvorené počas sviatkov.

Rozširujeme sortiment čistiacej techniky o talianske produkty LAVOR

Radi by sme vam predstavili nový sortiment – produkty talianskej značky LAVOR. U nás si môžete zakúpiť niekoľko typov výkonných vysokotlakových čističov, praktických mokro-suchých či popolových vysávačov a parných čističov. Pozrite sa na ne detailnejšie v tomto článku.

AEG BBS 12C2 - všestranný vŕtací skrutkovač so systémom vymeniteľných skľúčidiel

Predstavujeme vám absolútnu novinku na trhu - najvšestrannejší kompaktný vŕtací skrutkovač so systémom vymeniteľných skľúčidiel. Prečítajte si viac!

Akciová ponuka - december, január

O 5 týždňov sú tu Vianoce a pokiaľ hľadáte darčeky, ktoré by potešili vašich blízkych, vyberte si z našej bohatej ponuky akciového tovaru, ktorú sme pre vás pripravili. Navyše získate darček s každému nákupu! Pozrite si kompletnú ponuku TU!

HAAGA zametacie stroje šetria váš čas i námahu

Predstavujeme vám novinku v našom sortimente - vysoko výkonné Haaga zametacie stroje s jedinečným patentovaným systémom diskových kief. Zametajú jemný prach, piesok, mokré lístie, plechovky či dokonca pozbierajú aj tenisové loptičky. Pozrite si VIDEO!

Vianoce s Kärcher

O necelé dva mesiace sú tu Vianoce a ak hľadáte praktický darček, ktorý poteší blízkych a uľahčí domáce práce, zoznámte sa s Vianočnou ponukou od firmy Kärcher.

SPRINTUS - kvalitné čistiace stroje za rozumné a dostupné ceny

Rozširujeme sortiment čistiacej techniky o produkty nemeckej značky SPRINTUS. Príďte a zoznámte sa s novou značkou v našej predajni alebo tu v článku, pozrite si VIDEÁ!

Porovnanie skrutkovačov – DEWALT, MAKITA alebo MILWAUKEE?

Niektorí zákazníci sú roky verní náradiu značky Makita a nevymenili by ho za nič na svete. Iní radi skúšajú novinky aby si vedeli vybrať to najlepšie. Ako ste na tom vy? Ak sa neviete rozhodnúť, pozrite si naše porovnanie skrutkovačov troch rôznych značiek.

U-MAX - Vyhodnotenie súťaže

Uhlová brúska bude verne slúžiť pánovi Máriovi! Srdečne blahoželáme!

Špeciálna akcia BLUM - získajte k nákupu skrutkovač, vŕtačku, bity alebo vrtáky len za 1€!

K produktom značky BLUM si momentálne môžete zakúpiť skrutkovač BOSCH, vŕtačku HITACHI, sadu bitov BOSCH alebo sadu vrtákov BOSCH len za 1€! Neváhajte a využite špeciálnu akciu!

Praktický multifunkčný vysávač lístia AL-KO VAC 2400E

Ak hľadáte vysávač a fúkač lístia v jednom, AL-KO VAC 2400E je tou správnou voľbou! Okrem týchto dvoch funkcí dokáže ešte odpad roztriediť a rozdrviť. Viac o skvelých vlastnostich si prečítajte v článku tu.

Kovanie LAGUNA - Zabudované systémy - Hliníkové systémy pre šatníky

Laguna ponúka hliníkové systémy pre šatníky. Stiahnite si montážne návody systémov RAMA PLUS, INTERO, OMEGA, MULTIOMEGA tu.

U-MAX - Kärcher septembrové hity

Každý mesiac si môžete zakúpiť niekoľko produktov značky Kärcher za výnimočnú cenu! Neváhajte, vyberte si ten svoj a ušetrite.

DEWALT DEŇ - Náradie za SUPER NÍZKE CENY - Pozrite si ponuku!

V pondelok, 2.9., do nášho mesta opäť zavíta obrovský DeWalt kamión plný noviniek a akciových produktov tejto svetoznámej značky. Budete mať jedinečnú možnosť nakúpiť náradie Dewalt za výnimočné ceny, ktoré budú platiť len v tento deň! Neváhajte a vyberte si z našej ponuky.

U-MAX - Nová letná súťaž – Vyhrajte štýlový gril!

***SÚŤAŽ UKONČENÁ***
Vyhrajte štýlový farebný gril Piccolino a vaše grilovačky budú raz-dva veselšie! Farbu grilu si vyberte sami, stačí klinúť na www.facebook.com/umax.

LAGUNA - Jednotka v oblasti technológie a dizajnu posuvných systémov

V našej kamennej predajni a internetovom obchode si môžete už dlhé roky zakúpiť kovanie značky LAGUNA. V nasledujúcom článku vám predstavíme dôvody, pre ktoré je táto poľská spoločnosť po dlhé roky jedným z lídrov na trhu udávajúcim nové trendy v oblasti.

Kovanie LAGUNA - Nábytkové systémy - Montážne návody na stiahnutie!

Laguna ponúka kovanie pre posuvné dvere na jednej, dvoch alebo troch lištách so zabudovaným stojanom, pre vysoké a nízke dvere, bočné dvere nábytku. Návod na montáž nábytkového systému LAGUNA FAST 50 si môžete stiahnuť tu.

Kovanie LAGUNA - Stavebné systémy - Montážne návody na stiahnutie!

Stiahnite si montážne návody na stavebné systémy LAGUNA EKONOM, STANDARD, STANDFORD a SYNCHRONIK!

Nový bezuhlíkový skrutkovač od DEWALT - Pozrite si VIDEO!

V pondelok 2.9. sa u nás opäť môžete tešiť na obrovský DeWalt kamión plný noviniek a akciových produktov tejto svetoznámej značky. Zákazníkom DeWalt technici predstavia najhorúcejšie novinky, akciové produkty a ponúknu zvýhodnené sety. Jendou z noviniek bude aj bezuhlíková vŕtačka/skrutkovač DEWALT DCD 790 D2 a bezuhlíková kompaktná príklepová vŕtačka/ skrutkovač DEWALT DCD 795 M2. POzrite si špecifikácie týchto noviniek tu!

U-MAX - Záhradný vozík HECHT - Ideálny pomocník do vašej záhrady!

Predstavujeme vám skvelých pomocníkov pri zbere popadaného lístia či pokosenej trávy. Plastové záhradné vozíky HECHT odvezú všetko čo im naložíte vďaka praktickým kolieskam. Vyberte si z viacerých druhov ten, ktorý vám najviac vyhovuje!

U-MAX - Hviezda mesiaca: Sada - bubon s hadicou Gardena Classic 50

V týchto horúcich letných dňoch dostáva určite poriadne zabrať aj vaša záhrada. Doprajte jej dostatok vlahy a relaxujte pri polievaní vďaka vynikajúcemu produktu spoločnosti GARDENA. Nástený bubon s hadicou Classic 50 je jednoduché namontovať na stenu, ľahko sa prenáša a vďaka trojuholníkovej konštrukcii ustojí každé zavlažovanie! Kúpte si Hviezdu mesiaca august teraz a akciovú cenu!

U-MAX - Olejový kompresor GÜDE za najnižšiu cenu na trhu

V prípade, že do svojej dielne hľadáte spoľahlivý a cenovo dostupný kompresor strednej triedy, kompresor GÜDE 580/10/50 EU 400V je ideálnou voľbou. Neváhajte a zadovážte si kompresor s bohatým vybavením a nízkou cenou! O technických parametroch a vybavení stroja čítajte v našom článku tu.

U-MAX - Vyhodnotenie súťaže

V posledných týždňoch prebiehala na našej facebookovej stránke súťaž o funny gril a dnes sme ju úspešne ukončili. Krásny biely gril bude odteraz slúžiť pani Daniele Balákovej. Blahoželáme!

U-MAX - MILWAUKEE DEŇ V U-MAXe

Pozývame všetkých zákazníkov na MILWAUKEE DEŇ v U-MAXe, ktorý sa uskutoční vo ŠTVRTOK 27.júla 2013 v areáli pred predajňou v Námestove. Zvýhodnené sety, akciové ceny, prezentácia hoblíka a termokameri školenými technikmi! Neváhajte, príďte a nakúpte výhodnejšie!

Špeciálna akcia! Vysokotlakový čistič Kärcher K 2.390 T50 s plošným čističom zdarma

Využite jedinečnú možnosť do konca júna! Pri kúpe vysokotlakového čističa Kärcher K 2.390 získate automaticky plošný čistič Kärcher T50 ZDARMA!

Vysávač s vodným filtrom Kärcher DS 5.800 - ideálny pre alergikov

Prečítajte si o ňom na našom novom BLOGU! Máte skúsenosti s týmto vysávačom DS 5.800? Podeľte sa o ne s nami!
Kärcher DS 5.800 je vynikajúcou voľbou pre alergikov, astmatikov, rodiny s deťmi a všetkých, ktorým vadí prach.

U-MAX DEN BRAVEN PUR PENA MEGA 70 TERAZ V AKCII!

Vysoká výdatnosť, možnosť orezeania už po 30 minútach, nasiakavosť 2%!

Výhercovia súťaže Prezentačného dňa

Počas Prezentačného dňa, ktorý sa konal 2. mája, sme súťažili o skrutkovač DEWALT a sekeru FISKARS. Stačilo nakúpiť tovar v akejkoľvek hodnote, vyplniť kontaktný formulár a zákazník bol automaticky zaradený do večerného žrebovania. Pánovi Jozefovi Mikolajčíkovi sme odovzdali skrutkovač a rodina pána Štefana Drabanta bude odteraz drevo rúbať vynikajúcou sekerou renomovanej fínskej značky.

U-MAX - Ako vybrať uhlovú brúsku

V súčasnosti je na trhu široký výber uhlových brúsiek. Jedným z kritérií, na ktoré by ste pri výbere flexy alebo rozbušky, ako im mnohí hovoria, mali brať ohľad je to, ako často a na čo ju budete využívať. Uhlová brúska má nespočetný počet funkcií a možností – dokážete ňou zbrúsiť lak alebo ...

U-MAX Ako vybrať lopatu na sneh

Sneh na území Slovenska sa má zdržať vraj až dva týždne. Nejeden z nás bude preto potrebovať kvalitný odhŕňač alebo lopatu na sneh, aby sa dostal z domu k autu, aby odpratal sneh z chodníka a iných plôch. V našej ponuke máme kvalitné odhŕňače FISKARS, ale aj obyčajné hliníkové lopaty alebo iné umelé odhŕňače.

U-MAX Nábytkové kovanie Blum – správna voľba pre vašu kuchyňu

Nábytkové kovania Blum sú prvotriedne produkty rakúskej spoločnosti, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1952. Viac ako 61 rokov vyvíja výklopné, závesné, zásuvkové systémy a ďalšie produkty vyznačujúce sa vysokou úrovňou kvality a dizajnu. V článku vám predstavíme jednotlivé technológie pohybu vzvinuté spoločnosťou Blum, ktoré dodávajú nábytkovému kovaniu jedinečnú pridanú hodnotu.

U-MAX Šikovné riešenie smetného koša od Blum

Predstavte si, že by ste dokázali otvoriť kôš len jednoduchým ťuknutím kolenom či nohou. Umožňuje to systém Blum Servo drive uno. Výsuv sa automaticky otvorí po ťuknutí na akékoľvek miesto na čele, ktoré pri takomto otváraní ostane úplne čisté.

U-MAX - Porovnanie: Benzínové kosačky AL-KO

Kompaktné a pohodlné!

Kosačky AL-KO a ostatná trávniková technika tejto nemeckej značky sa vyznačujú vysokou kvalitou, ktorú zaručuje inovačný prístup majiteľov. Pre benzínové kosačky AL-KO sú okrem nemeckej kvality príznačné aj priemyselná funkčnosť, nadčasový dizajn, komfort a spoľahlivosť.

U-MAX Porovnanie umývacieho automatu s plošným čističom od KÄRCHER

Ak potrebujete stroj na umývanie a zároveň aj odsávanie špinavej vody z rôznych plôch akými sú napríklad podlahy v obchodoch, autoservisoch, dielňach či školách, ponúkame vám na výber z hneď niekoľko možností. Závisí na tom, či máte záujem so strojom pracovať len v interiéri alebo chcete čistiť plochy aj v exteriéri (napríklad terasu alebo chodníky zo zámkovej dlažby).

U-MAX Porovnanie vysávačov na popol

Takmer každý túži po krbe, no nie každý si uvedomuje, že starostlivosť oň je možno o niečo náročnejšia ako by na začiatku čakal.

Je na nezaplatenie pozerať sa na tlejúci oheň za krbovým sklom, dokonca je to často krát pohľad oveľa krajší ako ten do televíznej obrazovky. Ak je však sklo zanesené, čierne, nečisté, nie je to ono.

U-MAX Prezentačný deň Jar 2013

Príďte nás navštíviť na náš prezentačný deň, ktorý sa uskutoční 2.5.2013 n našej predajni v Námestove. Okrem mnohých produktov za atraktívne ceny Vás u nás čakajú rôzne súťaže a prezentácia výrobkov viacerých výrobcov. Tešíme sa na Vás.

U-MAX Pripravení na zimu

Pomaly, ale isto sa blíži zima, preto sa na ňu pripravte spolu s nami. Neváhajte a vyberte si z našej ponuky kvalitných sekier, reťazových píl, štiepačiek dreva, rôznych druhov ohrievačov a odhŕňačov na sneh.

U-MAX Sekery FISKARS

Pri práci s klasickými drevenými sekerami počas rúbania či štiepania dreva sa pravidelne stretávame s niekoľkými problémami. Časté je vypadávanie čepele z poriska, či kĺzanie sekery kvôli drevenej rukoväti. Ak hľadáte riešenie, ako tieto nepríjemnosti odstrániť, máme pre vás dokonalú ponuku v podobe moderných, vycibrených a inovatívnych sekier FISKARS.

U-MAX Tepovací automat KÄRCHER PUZZI 100 SUPER

Rozhodli sme sa za vás vyskúšať KÄRCHER tepovací automat PUZZI 100 SUPER, aby sme vám pomohli pri výbere a rozhodovaní sa, či bude tento skvelý stroj pomocníkom i vo vašej domácnosti.

U-MAX Tipy na vianočný darček

Vianoce sú za dverami a vy ešte stále nemáte vianočný darček? Nevadí, ponúkame pár skvelých tipov ako potešiť svojich blízkych.

U-MAX Umývajte okná bez šmúh

Bezproblémové umývanie okien, zrkadiel či iných hladkých povrchov zvládnete ľahko a rýchlo vďaka skvelému vysávaču okien Kärcher WV 50 . Predáva sa aj s extra sprejovou fľašou a stierkou z mikrovlákna, prostredníctvom ktorých ľahko odstránite všetky detské odtlačky zo skleného stola, šmuhy z okien a iné nečistoty.

U-MAX Vyhrievané bundy Milwaukee

Ak pracujete v mraze a chlade, príďte si k nám pre vyhrievanú bundu od Milwaukee a už Vám nikdy nebude zima! Môžete si vybrať hneď z niekoľkých modelov – bundu máme v červenej, čiernej, maskáčovej a krikľavej farbe. Je ideálna pre stavbárov, remeselníkov, robotníkov, ktorí musia pracovať aj v nepriaznivom počasí, či nevyhrievaných dielňach a autoservisoch, ale aj pre rybárov či poľovníkov. Dlhé čakanie tak bude oveľa príjemnejšie, keďže je bunda odolná aj voči vode a vetru. Vyhrievaná bunda Milwaukee je vyrobená z multi vrstveného softshellu.

U-MAX Kärcher vysávač na popol

Starajte sa o svoj krb tak, ako ešte nikdy predtým vďaka absolútnej NOVINKE na Slovenskom trhu!

Predstavujeme vám nový KÄRCHER AD 3.200 vysávač na popol suchý vysávač v JEDNOM! Vďaka robustnej kvalite ponúka stroj potrebnú bezpečnosť pri vysávaní popola z krbu. Disponuje inovatívnou filtračnou technológiou s veľkým filtrom na špinu a plochým skladaným filtrom.