FESTOOL: „Dobré nie je pre nás nikdy dosť dobré“.

15.03.2018

Ak by sme mali charakterizovať FESTOOL, jednu zo značiek náradia, ktorú ponúkame našim zákazníkom, najvýstižnejšie by bolo slovné spojenie NÁROČNÝ. Ako aj sám FESTOOL prezentuje – „Dobré nie je pre nás nikdy dosť dobré“.

FESTOOL

Požiadavka urobiť niečo perfektne a zrealizovať to vo vynikajúcej kvalite. To je typický Festool. Tu vedie švábske punktičkárstvo, stabilita a maximálna zodpovednosť za kvalitu jedinečných výrobkov a služieb.

festool

Ako jeden z troch najlepších predajcov náradia FESTOOL na slovenskom trhu, vdokážeme priniesť širokú ponuku náradia a príslušenstva FESTOOL. Na našej predajni v Námestove venujeme jeho prezentácii veľkú pozornosť a preto môžete všetky výrobky vidieť. Rád Vám poradí náš školený personál a ukáže nielen aktuálne novinky ale aj stálice, obľúbené stroje ako aku skrutkovače, vysávače, priamočiare a pokosové píly.

festool

V priebehu roka chystá FESTOOL niekoľko noviniek. Hneď na začiatku, v apríli je to DOMINO systém a neskôr v máji aku píla na rezanie izolačných materiálov. O všetkých novinkách ako aj akciových cenách na vybrané produkty budeme včas informovať. Každoročne tiež organizujeme event, počas ktorého si môžete stroje vyskúšať a môžete sa poradiť s profesionálmi z firmy FESTOOL. Ochotne poradia z výberom a vybrané náradie predvedú.

Už čoskoro prinesieme viac info o jednotlivých produktoch.

festool aku pila

festool vysavac

festool brusenie

festool brusky