NOVINKA od FESTOOL - Cenový strop nákladov za opravy

Ako zmluvný predajca FESTOOL by sme vás radi informovali o novinke, ktorú od mája 2023 FESTOOL zavádza do praxe pre svojich zákazníkov.

festool cenovy strop na opravy

Zastropovali cenu SERVISU!

Pre registrované stroje staré 4, 5 a 6 rokov zastropovali cenu opravy na maximálne 79 € bez DPH v servise u výrobcu v Českej Lípe, bez ohľadu na skutočné náklady. Ak bude cena nižšia, zákazník platí skutočnosť. Ale nikdy nezaplatí viac ako 79 €!

Čo musí váš stroj splniť?

Stroj musí byť registrovaný v záruke all-inclusive, vek stroja musí byť 4, 5 alebo 6 rokov a oprava musí byť vykonaná v servise u výrobcu v Českej Lípe.

Ako môžem stroj poslať do opravy?

Objednajte si opravu priamo vo vašom telefóne alebo na počítači prostredníctvom účtu MyFestool. Ďalšou možnosťou je zaniesť stroj k vášmu predajcovi, teda k nám do U-MAXu a my sa už o všetko postaráme.

Výhoda pre vás?

Bez ohľadu na skutočnú cenu opravy zaplatíte za opravu maximálne 79 € bez DPH. V prípade, že je cena opravy nižšia, zaplatíte skutočnú čiastku.

Čo vás môže zaujímať?

Aká je cena dopravy? V prípade opravy za 79 € bez DPH neplatíte žiadne náklady navyše. Ak je cena opravy nižšia, účtujeme vám navyše poplatok za dopravné a manipuláciu 5,15 € bez DPH.

Ako môžem zaregistrovať nový stroj?

Nový stroj je možné zaregistrovať do 30 dní od zakúpenia v účte MyFestool – v aplikácii Festool Work alebo na stránkach www.festool.sk.

V prípade akýchkoľvek otázok je vám k dispozícii náš FESTOOL špecialista Martin Hurak - 0948 521 591, hurak@u-max.sk

Podmienky akcie TU