Najširšia ponuka AL-KO kosačiek na Orave - pozrite si náš leták

Jarná sezóna je tu! Naskladnili sme pre vás, našich zákazníkov, široký sortiment AL-KO produktov. Príďte sa presvedčiť a vybrať si pre seba tú pravú kosačku - elektrickú, benzínovú, robotickú alebo baterkovú ... Dokonca máme na výber aj z traktorových kosačiek, môžte si ich pozrieť priamo u nás, 3 máme pre vás vystavené na predajni.

Kosačky predávame poskladané a pripravené rovno na kosenie, dostanete od nás olej v cene kosačky, urobíme prvý štart a zaškolíme vás, ako sa máte o kosačku starať. Pri AL-KO kosačkách je záruka 3 roky, pri niektorých modeloch dokonca 5 rokov. V cene máte tiež výmenu oleja zdarma, urobíme vám ju v našom servise. Pre uplatnenie je potrebné prísť do 2 rokov od kúpy kosačky. Ak však nemáte záujem o poskladanú kosačku, samozrejme vám vieme dať aj zabalenú a nerozloženú.

Tu si môžete pozrieť náš nový leták a veľkú časť našej AL-KO ponuky.

Alko LETAKAlko LETAK 2020

Okrem toho u nás nájdete aj ďalšie AL-KO produkty - domáce vodárne, čerpadlá, strunové kosačky, krovinorezy, reťazové píly, príslušenstvo atď. AL-KO kosačky sú vyvíjané v Nemecku a vyrobené v Rakúsku. Myslím, že si vie vybrať naozaj každý, keďže ceny kosačiek začínajú niekde okolo 89€, no pre náročnejších zákazníkov máme aj kosačky za 479€. Ceny traktorových kosačiek sa pohybjú od 1890€ a najobľúbenejšie kosačky u zákazníkov sú tie v cenovom rozmedzí 190€-290€. Príďte sa presvedčiť a vybrať si tú svoju, určite vieme vyhovieť každému.

Tu si môžete pozrieť náš nový leták a veľkú časť našej AL-KO ponuky.

Pozývame vás k nám na predajňu do nášho AL-KO záhradného centra, radi vám poradíme, kosačky ukážeme a verím, že si vyberiete z našej ponuky. Tešíme sa na vás.