MILWAUKEE raňajky a ukážka noviniek

Novinky v našej ponuke - Milwaukee osobné ochranné pracovné prostriedky - vám predstavíme už v stredu 22. novembra 2023 v našej predajni U-MAX v Námestove. Pozvali sme si profíkov priamo z Milwaukee a naskladnili ich špičkové produkty. Pridajte sa k Milwaukee fans a nezmeškajte túto jedinečnú akciu! Začíname raňajkami o 8:00hod.

milwaukee pozvanka

V MILWAUKEE SA BERIE BEZPEČNOSŤ PRÁCE VEĽMI VÁŽNE.

Vďaka vývoju akumulátorového náradia najvyššej kvality a sortimentu osobných ochranných pracovných prostriedkov navrhnutých v súlade s potrebami používateľov prispieva spoločnosť MILWAUKEE® k zvýšeniu bezpečnosti a produktivity práce na stavenisku.

VEDELI STE, ŽE ...?

milwaukee umax.sk milwaukee umax.sk milwaukee umax.sk

Počas akcie Raňajky s Milwaukee v U-MAXe vám predstavíme pracovné RUKAVICE. Podrobnejšie informácie k rukaviciam nájdete v BROŽÚRE TU.

Rukavice dodáva Milwaukee v niekoľkých triedach - tie sú odstupňované v závislosti od činnosti, na ktorú budú využívané - majú špeciálne rukavice pre stavebné práce, pre automobilový priemysel, pre práce s odstraňovaním izolácie, na obrábanie kovov, pre prácu s ostrými predmetmi atď. Podorobnejšie informácie o jednotlivých druhoch a modeloch pracovných rukavíc od Milwaukee sa dočítate v už spomínanej brožúre alebo po kliknutí na jednotlivé obrázky.

milwaukee rukavice

milwaukee rukavice

Čo sa týka pracovných okuliar, ani tie nezaostávajú a podobne ako rukavice, sú rozdelené do skupín podľa toho, na čo sú určené a kde sa používaj. Milwaukee vyvinulo ochranné okuliare, ochranné okuliare odolné proti poškriabaniu a zahmlievaniu, zväčšovacie bezpečnostné, bezpečnostné okuliare premium a bezpečnostné okuliare s tesnením.

Počas akcie Raňajky s Milwaukee v U-MAXe vám predstavíme aj niektoré modely spomínaných pracovných OKULIAR. Podrobnejšie informácie k okuliarom nájdete v BROŽÚRE TU.

milwaukee okuliare

milwaukee umax.sk

Počas akcie Raňajky s Milwaukee v U-MAXe vám predstavíme aj nové prilby MILWAUKEE BOLT 200. Podrobnejšie informácie k rukaviciam nájdete v BROŽÚRE TU.

Prilby umožňujú každému používateľovi prispôsobiť si ochranu hlavy tak, aby čo najlepšie vyhovovala požiadavkam na pracovisku. Majú pohodlný a moderný vzhľad a je tu možnosť zadovážiť si k nim bohaté príslušenstvo - integrované okuliare, tvárový štít, čelové svietidlo, chrániče sluchu či ochranu krku.

 milwaukee celovka

milwaukee umax.sk

milwaukee umax.sk

Veríme, že vás tento sortiment zaujal rovnako ako nás a tešíme sa na Raňajky s vami u nás v U-MAXe.